Zaproś "Króla" na Swoją imprezę

KRÓL WASZEJ IMPREZY

Jeśli masz dość oklepanych zabaw weselnych lub nudnych imprez okolicznościowych to dobrze trafiłeś. Nasz oryginalny oraz nieszablonowy styl gwarantuje wysoki poziom oraz duży zastrzyk wystrzałowej zabawy.

DJ KING Z ZESPOŁEM

Bardzo często chcieliby Państwo usłyszeć piosenki śpiewane na żywo, tak jak to czynią zespoły, ale także pobawić się przy muzyce mechanicznej i oryginalnych wykonaniach, czyli przy DJ-u. Gorąco polecamy nowoczesne, a zarazem najlepsze rozwiązanie: dj/wodzirej/showmen oraz zespół muzyczny podczas waszego wesela

KAŻDY EVENT

Z DJ-em Kingiem jest dopracowany w najdrobniejszych detalach, zawsze mam plan a,b,c,d…,z. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, wszystkie szczegóły opracowuję wspólnie z gospodarzami w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie.

Po latach kiedy wspominać będziecie swoje wesele

nie będziecie pamiętać jak drogi był wodzirej – lecz jak świetna była z nim zabawa.

Jeśli masz dość oklepanych zabaw weselnych lub nudnych imprez okolicznościowych to dobrze trafiłeś. Nasz oryginalny oraz nieszablonowy styl zaowocował stałą współpracą z lokalnymi firmami, a także pozwala nam grać całą masę imprez jubileuszowych i wesel.

Wesela oraz wszelkie eventy prowadzimy od 15 lat. Nasz młody i energiczny zespół gwarantuje wysoki poziom oraz duży zastrzyk wystrzałowej zabawy. Nieważne czy jest to sylwester na 200 par czy wesele na 30-50 osób – zabawa jest tak samo porywająca. Oprócz muzyki zapewniamy inne atrakcje, jak: konkursy, zabawy integracyjne oraz zabawy taneczne czy wokalne. Jako jeden z nielicznych prezenterów muzycznych gram na saksofonie. Prowadzimy oczepiny w bardzo subtelny, a zarazem zabawny sposób.

Unikamy wszelkich rozbieranych zabaw, aby nie zniechęcać gości do nich. Nasze zabawy są bardzo śmieszne, a zarazem na najwyższym poziomie i co najważniejsze – dopasowane indywidualnie do charakteru imprezy. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Na imprezach używamy nowoczesnego sprzętu m.in. : ekrany 100-calowe ledowe, ciężki dym, lasery, wyrzutnie konfetti, miotacze gazu CO2 gun i wyrzutnie ognia.

Zobacz jak wyglądają nasze imprezy

Po latach kiedy wspominać będziecie swoje wesele -
nie będziecie pamiętać jak drogi był wodzirej - lecz jak świetna była z nim zabawa.

BLISKO
1000
EVENTÓW
PONAD
100000
MUZYCZNYCH GODZIN
PONAD
500
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
BLISKO
110000
WYPITYCH KAW