wodzirej - dj-king

Przejdź do treści

DJ KING-KRÓL WASZEJ IMPREZY...

Jeśli masz dość szablonowych i oklepanych zabaw weselnych lub imprez okolicznościowych to dobrze trafiłeś. Mój oryginalny oraz nieszablonowy styl prowadzenia imprez zaowocował stałą współpracą z lokalnymi firmami a także całą masą imprez jubileuszowych i wesel.

Wesela oraz wszelkie Eventy prowadzimy od 15 lat. Nasz młody i energiczny zespół agencji gwarantuje wysoki poziom oraz duży zastrzyk wystrzałowej zabawy. Nieważne czy jest to sylwester na 200 par czy wesele na 30-50 osób zabawa jest tak samo porywająca. Oprócz muzyki zapewniam inne atrakcje, organizuję konkursy, zabawy integracyjne oraz prowadzę zabawy taneczne i wokalne. Jako jeden z nielicznych prezenterów muzycznych gram na saksofonie. Prowadzimy oczepiny w bardzo subtelny a zarazem śmieszny sposób. Unikam wszelkich rozbieranych zabaw, aby nie zniechęcać gości do nich. Moje zabawy są bardzo śmieszne a zarazem na najwyższym poziomie i co najważniejsze dopasowujemy je indywidualnie do charakteru imprezy. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym.  Na imprezach używamy nowoczesny sprzęt m.in.: ekrany 100-calowe ledowe, ciężki dym, lasery, wyrzutnie konfetti, miotacze gazu CO2 gun i wyrzutnie ognia.

Oferuję prowadzenie wesel na trzy sposoby jako dj – wodzirej, zespół lub połączenie  niepowtarzanego dj z  najlepszym zespołem. Zapraszam do obejrzenia filmów promocyjnego, który znajduję się poniżej. Posiadam referencje wielu stałych, zadowolonych Zleceniodawców. Będzie dla mnie wielką przyjemnością pobawić się z Państwem podczas wspólnej imprezy.


Zapraszam serdecznie DJ KING Z ZESPOŁEM


wodzirej na Twoją imprezę                        tel. 508-375-727                              biuro@dj-king.pl
Wróć do spisu treści